O NAS

Firma PPHU PYTLAKOWSKI to zespół specjalistów, który od ponad 25 lat zajmuje się profesjonalnie techniką grzewczą. Zapewniamy dystrybucję na terenie Polski, montaż, serwis oraz fachowe doradztwo w zakresie instalacji i użytkowania pieców i kotłów c.o.. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż i dystrybucję różnego rodzaju opału w tym: węgla kamiennego energetycznego, pelletu, drewna. Zaopatrujemy klientów indywidualnych oraz przemysłowych na terenie całej Polski. Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Zapraszamy do współpracy.

Technika grzewcza
 

Oferujemy wykonanie każdego rodzaju pieca i instalacji c.o. według potrzeb klienta. Posiadamy w sprzedaży  najwyższej jakości kotły 5 generacji z podajnikiem tłokowym lub ślimakowym, zapewniające wysoki komfort użytkowania. Wszystkie kotły posiadają certyfikaty ekologiczne i świadectwa norm. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce KOTŁY C.O..

Paliwa opałowe
 

Dopełnieniem oferty kotłów jest pełna gama paliwa opałowego w postaci paczkowanego węgla (w tym ekogroszku) oraz pelletu i drewna. Świadczymy usługę dowozu "do drzwi" na terenie całej Polski za pośrednictwem własnego transportu HDS lub firm spedycyjnych. Zapraszamy do SKLEPU Z OPAŁEM po odpowiednie paliwo do Państwa pieca.

TECHNIKA GRZEWCZA
 

Kotły c.o. oferowane przez P.P.H.U. PYTLAKOWSKI to produkty o najwyższej jakości, obecnie 5 klasy zgodnie z normą PN EN 303-5.2012, tworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii. Posiadają odpowiednie atesty, w tym certyfikaty i świadectwa spełnienia norm.

W ofercie znajdują się kotły z podajnikiem na nowoczesne paliwa opałowe...

PALIWA OPAŁOWE
 

Jedno z najpopularniejszych paliw stałych to ekogroszek, produkowany z wyselekcjonowanego węgla kamiennego. Dobór właściwego paliwa wpływa znacząco na komfort obsługi pieca i jednocześnie jego wysoką efektywność cieplną oraz bardzo niską emisję substancji szkodliwych do środowiska...

© 2020 by P.P.H.U. PYTLAKOWSKI

Created with wix.com