EKOGROSZEK TAURON

Węgiel ekogroszek Tauron to nowość na polskim rynku, kolejne specjalistyczne paliwo kwalifikowane o podwyższonej kaloryczności, produkowane z wyselekcjonowanego polskiego węgla kamiennego przez Tauron Wydobycie.

 

Jest to wysokokaloryczny ekogroszek o niskiej spiekalności przeznaczony do nowoczesnych kotłów z automatycznym podajnikiem (*). Wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami jakościowymi przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Gwarantuje efektywne ogrzewanie, niskie zużycie paliwa i bezawaryjną pracę urządzeń grzewczych.


*Wybór paliwa należy przed zakupem skonsultować z zaleceniami producenta kotła.

 

Parametry techniczne:
Uziarnienie 6-25 mm
Kaloryczność 26 Mj/kg
Zawartość popiołu 8 %
Zawartość siarki 0,8 %
Wilgotność do 10 %
Spiekalność RI = 18

TECHNIKA GRZEWCZA
 

Kotły c.o. oferowane przez P.P.H.U. PYTLAKOWSKI to produkty o najwyższej jakości, obecnie 5 klasy zgodnie z normą PN EN 303-5.2012, tworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii. Posiadają odpowiednie atesty, w tym certyfikaty i świadectwa spełnienia norm.

W ofercie znajdują się kotły z podajnikiem na nowoczesne paliwa opałowe...

PALIWA OPAŁOWE
 

Jedno z najpopularniejszych paliw stałych to ekogroszek, produkowany z wyselekcjonowanego węgla kamiennego. Dobór właściwego paliwa wpływa znacząco na komfort obsługi pieca i jednocześnie jego wysoką efektywność cieplną oraz bardzo niską emisję substancji szkodliwych do środowiska...

© 2020 by P.P.H.U. PYTLAKOWSKI

Created with wix.com