EKOGROSZEK MR POWER

Węgiel ekogroszek Mr Power to specjalistyczne paliwo kwalifikowane produkowane z wyselekcjonowanego węgla kamiennego typu 31.2/32.1 według PN. Jest to niespiekający węgiel pochodzący z polskich kopalni PGG.

 

Przeznaczenie tego ekogroszku to zapewnienie taniej i ekologicznej energii w procesie spalania zachodzącym w nowoczesnych automatycznych kotłach węglowych. Jest ekonomiczniejszą alternatywą dla kosztów ogrzewania gazowego i wydajnym paliwem pozwalającym osiągnąć maksymalną sprawność urządzenia grzewczego (*). To jednocześnie produkt dla klientów oczekujących wygody i komfortu cieplnego.

 

Jakość w rozsądnej cenie z wliczonym kosztem dostawy kurierskiej w każde miejsce w Polsce.
*Wybór paliwa należy przed zakupem skonsultować z zaleceniami producenta kotła.

 

Parametry techniczne:
Uziarnienie 5-25 mm
Kaloryczność 25-27 Mj/kg
Zawartość popiołu 5-10 %
Zawartość siarki 0,6-0,8 %
Wilgotność do 10 %
Spiekalność RI = 0

TECHNIKA GRZEWCZA
 

Kotły c.o. oferowane przez P.P.H.U. PYTLAKOWSKI to produkty o najwyższej jakości, obecnie 5 klasy zgodnie z normą PN EN 303-5.2012, tworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii. Posiadają odpowiednie atesty, w tym certyfikaty i świadectwa spełnienia norm.

W ofercie znajdują się kotły z podajnikiem na nowoczesne paliwa opałowe...

PALIWA OPAŁOWE
 

Jedno z najpopularniejszych paliw stałych to ekogroszek, produkowany z wyselekcjonowanego węgla kamiennego. Dobór właściwego paliwa wpływa znacząco na komfort obsługi pieca i jednocześnie jego wysoką efektywność cieplną oraz bardzo niską emisję substancji szkodliwych do środowiska...

© 2020 by P.P.H.U. PYTLAKOWSKI

Created with wix.com